Polish (Poland)English (United Kingdom)
 
Suplement diety
RFT System – Suplement diety

RFT System jest mieszaniną błonników oraz inuliny. Dzięki temu unikalnemu połączeniu stworzyliśmy substancję, która bardzo intensywnie wiąże wodę, redukując uczucie głodu wspomagając przez to utrzymanie właściwej masy ciała.

Więcej…
 
Błonnik pokarmowy

Błonnik pokarmowy jest składnikiem roślin, który ma niewielką wartość energetyczną i przechodzi przez układ pokarmowy praktycznie niestrawiony. Wieloletnie badania naukowe utwierdzają nas w przekonaniu, że błonnik jest zalecanym składnikiem właściwej diety. 

Wskazanie dzienne spożycie (GDA) dla błonnika wynosi 25 gram. Głównym źródłem błonnika są warzywa, owoce i pełnoziarniste produkty zbożowe. Dzięki postępowi technologicznemu nauczyliśmy się wydobywać ten cenny element roślin.

Więcej…
 
Zdrowe odżywianie
Jednym z najbardziej powszechnych problemów związanych ze stylem życia jest nadmierna waga.  W rozwoju otyłości odgrywają rolę zarówno czynniki genetyczne jak i środowiskowe. Przyczyną otyłości może być duży apetyt i wtedy konieczne jest znalezienie skutecznego sposobu ograniczenia ilości jedzenia. Wiele osób z nadwagą nie je jednak dużo , a nawet mniej niż osoby szczupłe, ale ich organizm ma tak małe potrzeby energetyczne, że nawet ta niewielka ilość pożywienia okazuje się nadmierna.
Więcej…
 


  Copyright © Agro-Smak
  Polityka jakości
 

Realizacja www.telvicom.info